8mm

Blog > Komentarze do wpisu

Batman

yunice

 

By Yunice:

Gary Oldman wygadał, że prace nad następnym Batmanem ruszą już w przyszłym roku, jest szansa na premierę w 2011. I to jest dobra informacja, natomiast zła jest taka, że nadal nie wiadomo kto zajmie się reżyserią. Naprawdę, trudno sobie wyobrazić, że ktoś mógłby przjąć pałeczkę od Christophera Nolana, który wskrzesił serię o superbohaterze i nadał jej nową jakość.

Dark Knight

Niestety, Nolan nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, że wyreżyseruje trzeci film o Batmanie. To stawia pod znakiem zapytania również udział Christiana Bale'a, ponieważ aktor zarzeka się, że bez Nolana nie zagra Batmana. Sądzę jednak, że po oszałamiającym sukcesie Mrocznego Rycerza, producenci tak łatwo nie odpuszczą, zgodzą się na wszelkie warunki i w końcu dogadają się z Nolanem.

Christian Bale

Obecnie, reżyser doskonałego Prestiżu, pracuje nad bardzo tajemniczym projektem, trillerem SF pod tytułem Inception. W filmie zobaczymy Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Ellen Page, i dobrych znajomych z Batmana Michaela Caina i Cilliana Murphy.

Pozostaje też inne ważne pytanie, mianowicie, komu tym razem Batman będzie musiał stawić czoła. Nieodżałowany Heath Leger wysoko postawił poprzeczkę.

Dark Knight

poniedziałek, 27 lipca 2009, yunice

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
latajacy_talerz
2009/07/27 21:21:45
Łatwiej mi przełknąć, że Nolan zrobił dobrego Batmana niż Heath Leger zagrał dobrze Jokera.
Jako fan Batmana piszę petycję, by zabrali Nolanowi Nietoperza - jeszcze trochę a zrobi film na słonecznej Majorce.
Niezniszczalni

Wypromuj również swoją stronę